Akredite Kobi Danışmanları Kayseri'de


3 Aralık 2019

Akredite Kobi Danışmanları Kayseri'de

Akredite Kobi Danışmanları Derneği Kobi Danışmanlığı mesleğinin tanıtımı ve anlatılması için ülke genelinde yaptığı faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek Kayseri'de İşletmelerin Gelişiminde Kobi Danışmanlarının Önemi ve Mali Müşavirlerin Rolü konulu bir seminer düzenledi. 

Katılımın yüksek olduğu etkinlikte ev sahibi Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya seminerin açılış konuşmasını yaptı. Ardından söz alan Akredite Kobi Danışmanları Derneği başkanı Nusret Güre Kobi Danışmanlığının gelişim sürecini anlatarak Kobi Rehberliği ve Teknik Danışmanlık sistemi hakkında katılımcıları bilgilendirici bir sunum yaptı. Yapılan sunum sonrasında Dernek Başkan yardımcıları Cenk Hirçin ve Barış Ariç Kobi Danışmanlığı ile ilgili soruları cevapladı. 

Ali Yedikaya'nın Dernek başkanımız Nusret Güre'ye plaket takdimi ve ardından toplu fotoğraf çekimi ile seminer programı sona erdi. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı Derneğimiz Kayseri Şube Temsilcisi Ahmet Battal'a Dernek üyelerimizden Demet Kalkmaz, Murat Yerlikhan, Emine Akşan'a ayrıca Kayseri Mali Müşavirler Odası Tesmer Genel Sekreteri Şengül Tezik hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız.